Uludağ Üniversitesi
Ziraat Topluluğu

 

VİZYONUMUZ :

Üyelerimizin yaşam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, tarım bilimleri ve hayvancılık teknolojisi alanlarında yenilikçi,katılımcı  ve paylaşımcı bir topluluk olmaktır.

MİSYONUMUZ :

Tarım bilimleri ve hayvancılık alanlarında evrensel ölçülerde bilgi edinmek, ülkemiz tarımının ve hayvancılığının modernizasyonu için gerekli üretken teknolojinin tarım ve hayvancılık sistemlerinde aktarmını gözleyebilmek , uygulayabilmek ve çeşitli sosyal aktivitelerde öğrencilerin kazanımlarını artırmak amacıyla Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı Cumhuriyet’in değerlerini özümsemiş, bilimsel ufku geniş çağdaş, bilimsel ve teknolojik birikimleriyle donatılı öğrenci kazanmak ve kazandırmaktır. Topluluğumuz yalnızca mesleki anlamda değil aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda da faaliyet göstermeyi planlamaktadır. Ziraat’in günümüzde hak ettiği değeri görebilmesi amacıyla; gıdasız yaşam olamayacağı bilinci doğrultusunda alanında uzman  kişilerle konferanslar düzenlemek, yapılan kongre ve sempozyumlara katılım göstermek böylece  mesleki bilinç oluşturmakla beraber tecrübe kazanmak, kazandırmaktır. Kişisel gelişimin mesleki gelişimle paralel ilerlemesi  gerektiğini savunan topluluğumuz önerilere daima açıktır. Plan ve projelerinizi hayata geçirebilmek ve birikim kazanmak istiyorsanız katılımlarınızı bekliyoruz.  


Topluluğumuza hala üye değil misiniz? Sizde topluluğumuz etkinliklerine katılmak ve aktif rol almak istiyorsanız üye olmalısınız.

Topluluk Standımıza Bekliyoruz...

Medikososyal Öğrenci Kültür Merkezi &
Ziraat Fakültesi
   


 

Copyright © 2010 UZİT - Uludağ Ziraat Topluluğu